У чому полягає жіноче щастя

Кожна людина, безсумнівно, дасть відповідь на це, здавалося б, легке питання. Але всі відповіді будуть відрізнятися між собою. Адже у кожної людини є своя думка і визначення, якими вона з радістю готова поділитися. Якими б не були відповіді, вони будуть чітко визначати єдину лінію напряму, яка тягнеться і переходить від однієї відповіді до іншої, формуючи своєрідний ланцюжок.  Продовжити читання “У чому полягає жіноче щастя”

Як ефективно боротися з лінню і перемогти

Лінь – безперечно, неприємна штука. Одна справа, коли заслужено відпочиваєш після ударної праці (наприклад, генерального прибирання в квартирі), насолоджуєшся видом блискучої підлоги і хвалиш себе, шкодуючи гудячі руки-ноги. І зовсім інша справа, коли лежиш на дивані, тому що більше нічого не хочеш робити.   Продовжити читання “Як ефективно боротися з лінню і перемогти”

Івано-Франківськ відвідає експерт зі стосунків – Богдан Успішний

8 вересня 2018 року в Івано-Франківську з 08:00 – 11:30 год. проходитиме сніданок «Анатомія кохання» з неодруженим МІЛЬЙОНЕРОМ, який вестиме експерт зі стосунків, практикуючий психолог, коуч, засновник Школи Стосунків, щасливий батьком і чоловік – Богдан Успішний.  Продовжити читання “Івано-Франківськ відвідає експерт зі стосунків – Богдан Успішний”

МІП представило комунікаційні проекти до Дня незалежності

15 серпня 2018 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулася публічна презентація комунікаційних проектів до 27-ї річниці незалежності України, організована Департаментом суспільних комунікацій КМДА.  Продовжити читання “МІП представило комунікаційні проекти до Дня незалежності”

Бренд Ukraine Now отримав престижну премію RedDot Design

Єдиний бренд України Ukraine Now, розроблений агенцією Banda, отримав одну з найбільш престижних премій у сфері дизайну –  RedDot Design Award у категорії Corporate Identity.   Продовжити читання “Бренд Ukraine Now отримав престижну премію RedDot Design”

Біля адмінкордону з окупованим Кримом пройде фестиваль української музики «Твоя Країна fest»

18 серпня 2018 року у Генічеську (Херсонська область), неподалік від адмінкордону з окупованим Кримом, відбудеться фестиваль «Твоя Країна fest», організований за підтримки Міністерства інформаційної політики України. Початок – о 19:00 на Площі Відродження.   Продовжити читання “Біля адмінкордону з окупованим Кримом пройде фестиваль української музики «Твоя Країна fest»”

В Івано-Франківську відбудеться сніданок «Анатомія кохання» з неодруженим МІЛЬЙОНЕРОМ

8 вересня 2018 року в Івано-Франківську з 08:00 – 11:30 год. проходитиме сніданок «Анатомія кохання» з неодруженим МІЛЬЙОНЕРОМ!  Продовжити читання “В Івано-Франківську відбудеться сніданок «Анатомія кохання» з неодруженим МІЛЬЙОНЕРОМ”

21 серпня в офісі ТТПУ відбудеться фіксація нового рекорду України

За ініціативи Торгово-Промислової Палати України та Науково-дослідного інституту ,,NanoSapiens” 21 серпня 2018 року з 12.00 до 13.00 год. у головному офісі ТПП України відбудеться встановлення нового рекорду України. Продовжити читання “21 серпня в офісі ТТПУ відбудеться фіксація нового рекорду України”

Чи існує дружба між жінками?

Багато хто вважає, що поняття дружба притаманне тільки чоловічому населенню, а жінки не вміють по-справжньому дружити, адже з незапам’ятних часів їх стиль спілкування – це конкуренція.  Продовжити читання “Чи існує дружба між жінками?”

Zoltan Horvath: “Залучення прямих іноземних інвестицій в економіку України несе значні переваги”

Економіка України перебуває в складній економічній ситуації, яка зберігає тенденції до погіршення внаслідок продовження агресивної політики Російської Федерації, окупації Криму і військових операцій на сході України.   Продовжити читання “Zoltan Horvath: “Залучення прямих іноземних інвестицій в економіку України несе значні переваги””

12 жовтня відбудеться щорічний Білий бал – White Design Promenade

12 жовтня на території Ботанічного саду ім. Фоміна за підтримки КМДА відбудеться щорічний Білий бал – White Design Promenade. Захід, який відкриє свої двері для творчої та бізнес спільноти, представників істеблішменту та громадськості.   Продовжити читання “12 жовтня відбудеться щорічний Білий бал – White Design Promenade”

Великий проект Руслани до Дня Незалежності – “Батурин. Ренесанс Незалежності”

23 серпня у столиці Гетьманщини, Батурині, відбудеться Великий благочинний проект Руслани – фестиваль “Батурин. Ренесанс Незалежності”. Концерт пройде на площі перед палацом гетьмана Розумовського.  Продовжити читання “Великий проект Руслани до Дня Незалежності – “Батурин. Ренесанс Незалежності””

В офісі компанії «East West Mentor UА» презентували унікальний прилад АМП

В офісі компанії «East West Mentor UА» презентували унікальний прилад АМП, який неінвазивним способом комплексно оцінює стан організму людини у 130 параметрах життєдіяльності, з допомогою 5 мікро контролерів, закріплених до людини, в проміжок часу 180-300 секунд.   Продовжити читання “В офісі компанії «East West Mentor UА» презентували унікальний прилад АМП”

Як впоратися з хвилюванням перед публічним виступом?

Вам належить виступати з промовою або концертним номером, а може, здавати усний іспит або захищати диплом? Хвилювання в таких випадках, зрозуміле, природне – та ось тільки не хочеться, щоб воно завадило добре виступити.  Продовжити читання “Як впоратися з хвилюванням перед публічним виступом?”

Підвищений апетит: чому він буває і як з ним боротися?

Постійне бажання що-небудь перекусити часто призводить до набору зайвої ваги, вживання шкідливих фастфудів, та й взагалі до різних незручностей. Адже почуття голоду, навіть легкого, не сприяє ні працездатності, ні життєвій активності.  Продовжити читання “Підвищений апетит: чому він буває і як з ним боротися?”

В офісі компанії East West Mentor UA відбулась зустріч успішних жінок України

В офіс компанії East West Mentor UA завітали успішні жінки України з різних сфер діяльності: політики, піару, соціальної сфери, бізнесу, громадської діяльності, юриспруденції на зустріч із Мартою Барандій (Бельгія).  Продовжити читання “В офісі компанії East West Mentor UA відбулась зустріч успішних жінок України”

Сергій Зінченко відвідав офіс компанії East West Mentor UA

Наскільки може бути цікава українська продукція для польського ринку, нещодавно розповів партнер компанії East West Mentor UA  із Бидгоща(Польща)- Сергій Зінченко.  Продовжити читання “Сергій Зінченко відвідав офіс компанії East West Mentor UA”

Ефективність заняття спортом залежить від того, як і чим ви харчуєтеся

Всі ми прекрасно знаємо, що ефективність заняття спортом безпосередньо залежить від того, як і чим ви харчуєтеся.  Продовжити читання “Ефективність заняття спортом залежить від того, як і чим ви харчуєтеся”

Zoltan Horvath про експортно-імпортні відносини України та Угорщини

Зовнішньоекономічна діяльність є однією з основних форм економічних відносин України з іноземними державами. Вона відіграє значну роль у підвищенні економічного добробуту держави, поліпшенні рівня життя населення і зміцненні положення держави на світовій арені.    Продовжити читання “Zoltan Horvath про експортно-імпортні відносини України та Угорщини”

Успішні українки представили колекції вишиванок українських дизайнерів на етно-фешн-шоу «Аристократична Україна»

У суботу, 28 липня, на території замку-музею «Радомисль» відбувся третій Всеукраїнський фестиваль етнічного та стилізованого одягу та аксесуарів «Аристократична Україна». Автором ідеї та ініціатором унікального заходу, яке дає можливість побачити найкращий одяг та вишукані аксесуари сучасних дизайнерів, є народний депутат України Ольга Богомолець.  Продовжити читання “Успішні українки представили колекції вишиванок українських дизайнерів на етно-фешн-шоу «Аристократична Україна»”

Співвласники компанії East West Mentor UA відвідали офіс компанії UkrlandFarming

Співвласники компанії East West Mentor UA – Zoltan Horvath і Ганна Крисюк разом з партнером компанії – Сімоном Шандором відвідали центральний офіс компанії UkrlandFarming в Києві.  Продовжити читання “Співвласники компанії East West Mentor UA відвідали офіс компанії UkrlandFarming”

Як позбутися страху перельотів в літаку?

Аерофобія, тобто боязнь пересуватися авіаційним транспортом – досить поширений страх. Як не боятися літати на літаку, якщо ви летите вперше або, навпаки, змушені робити це часто?  Продовжити читання “Як позбутися страху перельотів в літаку?”

Хочу посаду або як уникнути типових помилок в жіночій кар’єрі

Всі давно звикли бачити жінок у різних сферах життя, в тому числі на високих керівних постах. Однак є дами, які з молодих років успішно просуваються службовими сходами, а є й такі, які до пенсії є тільки хорошими виконавцями. Чому в одних професійне зростання швидкий, а у інших повільний, а то і зовсім відсутня? Поговоримо про типові помилки в жіночій кар’єрі. Кар’єрне зростання багато в чому залежить від того, як співробітник позиціонує себе. Те, як колеги та керівники сприймають вас, залежить від вас самих. Жінкам не завжди вдається показати себе сильними і здатними до управління. Яких помилок слід уникати?   Продовжити читання “Хочу посаду або як уникнути типових помилок в жіночій кар’єрі”