Відкрито реєстрацію на міжнародну акцію «Українська політика та ЗМІ очима молоді»

З 19 по 26 листопада в Україні відбуватиметься Міжнародна акція «Українська політика та ЗМІ очима молоді», під час якої українська молодь, що мешкає в Україні та закордоном, матиме можливість пройти стажування в органах влади та засобах масової інформації.  Продовжити читання “Відкрито реєстрацію на міжнародну акцію «Українська політика та ЗМІ очима молоді»”

Україна посилила позиції в рейтингу глобальної конкурентоспроможності

Україна посіла 83 місце в рейтингу глобальної конкурентоспроможності економіки, піднявшись на шість пунктів порівняно з 2017 роком. 

Продовжити читання “Україна посилила позиції в рейтингу глобальної конкурентоспроможності”

Прийди на судове засідання та підтримай Тимофія Нагорного

 Судове засідання по справі Тимофія Нагорного – головного волонтера України, за плечима котрого 600 заходів,  благодійних та соціальних, деякі увійшли до книги Національного  реєстру рекордів України, відбудеться в четвер 18 жовтня. Продовжити читання “Прийди на судове засідання та підтримай Тимофія Нагорного”

Домашні засоби для стимулювання росту волосся

Зараз все частіше можна зустріти скарги жіночої половини населення на випадання волосся. У ході досліджень, проведених на двох групах жінок, у першій були жінки з довгим волоссям, у другій з середнім і коротким.  Продовжити читання “Домашні засоби для стимулювання росту волосся”

Непрощенні помилки стилю. Як не потрапити в ряди «не стильно»?

Кожна дівчина, збираючись куди б то не було, приміряє десятки різних вбрання, намагаючись знайти найбільш підходящий і гармонійний образ саме для цієї події. Ми намагаємося скомбінувати речі і за стилем, і за кольором. Часом виходить неповторний тандем, а часом – щось незрозуміле. Щоб уникнути неприємних моментів з комбінуванням одягу, рекомендуємо засвоїти кілька важливих правил. І навіть якщо Ви зараз впізнаєте себе в цих прикладах «Не стильності», не турбуйтеся. Просто постарайтеся більше не допускати подібних помилок. Продовжити читання “Непрощенні помилки стилю. Як не потрапити в ряди «не стильно»?”

Журнал БізнесWoman виступає партнером Форуму жінок Вінничини

ФОРУМ ЖІНОК ВІННИЧЧИНИ «Роль жінки у побудові успішної країни» – це громадсько-освітній проект партиципації жінок та формування їх активної громадянської позиції завдяки діалогам з успішними жінками з бізнесу, політики, громадського сектору, влади та ЗМІ, презентації й підтримці суспільно значущих проектів та ініціатив жінок.   Продовжити читання “Журнал БізнесWoman виступає партнером Форуму жінок Вінничини”

З чим носити пальто восени: 5 модних образів, які варто повторити в цьому сезоні

Осінь – це чудова пора для модних експериментів. Також це можливість пограти з багатошаровістю, яскравими пальтами та іншими атрибутами теплого одягу. Тому викинь всю геть осінню депресію і нудний одяг, адже холод – це не привід для того, щоб виглядати погано. Продовжити читання “З чим носити пальто восени: 5 модних образів, які варто повторити в цьому сезоні”

Найважливіші причини стрімкого зростання попиту на консалтингові послуги

Сучасний розвиток світового управлінського консультування характеризується порівняно високими темпами зростання. За даними бюлетеня «Consultants News», з 1990 року середньогалузевий щорічний темп приросту складає 10%, а у провідних фірм цей показник коливається від 20 до 30%.  Продовжити читання “Найважливіші причини стрімкого зростання попиту на консалтингові послуги”

А. Біденко: Починаємо послідовно реалізовувати потенціал бренду Ukraine NOW через світові медіа

9 жовтня 2018 року державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко взяв участь у панельній дискусії «Платформа бізнес-нетворкінгу: Україна зараз» (Business Networking Platform: Ukraine Now) у рамках бізнес-форуму Український тиждень в Лондоні.  Продовжити читання “А. Біденко: Починаємо послідовно реалізовувати потенціал бренду Ukraine NOW через світові медіа”

У Бельгії відбулась презентація Міжнародного Об’єднання Жінок Українок

У Товаристві українців Бельгії  відбулась презентація Міжнародного Об’єднання Жінок Українок.   Продовжити читання “У Бельгії відбулась презентація Міжнародного Об’єднання Жінок Українок”

ТОП-5 книг про моду, які ти повинна прочитати

Книга розвиває пам’ять, уяву і переносить нас абсолютно в інший світ. Особливо популярні книги про моду, які мотивують, захоплюють і змушують переглянути своє життя. Для натхнення редакція tochka.net зібрала кращу добірку книг про моду, які ти повинна прочитати. Сідай зручніше з книгою і давай мінятися прямо зараз!  Продовжити читання “ТОП-5 книг про моду, які ти повинна прочитати”

Конкурс ідей #мояідеямоємісто як індикатор проблем. Що болить мешканцям українських міст?

Брак інклюзивної інфраструктури, необізнаність щодо поводження з побутовими відходами та недосконалі публічні сервіси. Це – лише декілька питань, що турбують мешканців міст України. Виявилося, що не тільки влада, але й звичайні містяни знають, як вирішити ці та інші нагальні питання. Адже творення міста – в наших руках.   Продовжити читання “Конкурс ідей #мояідеямоємісто як індикатор проблем. Що болить мешканцям українських міст?”

СКУМО оголошує міжнародний Челендж #дляменеукраїнськаце

До Дня української писемності та мови (9 листопада) Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організації оголошує міжнародний Челендж #дляменеукраїнськаце, в рамках якого українська молодь з усього світу розповість про те, чим для них є рідна мова.  Продовжити читання “СКУМО оголошує міжнародний Челендж #дляменеукраїнськаце”

100 українських мерів зберуться в Києві на Міжнародному саміті мерів

100 мерів зберуться в Києві на Міжнародному саміті мерів 9 жовтня 2018 року, де українські та закордонні мери обговорюватимуть власні історії успіху, а також новітні рішення модернізації їхніх міст.  Продовжити читання “100 українських мерів зберуться в Києві на Міжнародному саміті мерів”

Фінальний концерт фестивалю «Твоя Країна fest» пройшов біля кордону з Білоруссю

29 вересня 2018 року у Сарнах (Рівненська область) за підтримки Міністерства інформаційної політики України пройшов фестиваль «Твоя Країна fest».   Продовжити читання “Фінальний концерт фестивалю «Твоя Країна fest» пройшов біля кордону з Білоруссю”

У Європарламенті проходить конференція на тему: Поза геополітикою, чому ситуація з кримськими татарами має значення

У Європарламенті проходить Кримська конференція на тему: «Поза геополітикою, чому ситуація з кримськими татарами має значення».  Продовжити читання “У Європарламенті проходить конференція на тему: Поза геополітикою, чому ситуація з кримськими татарами має значення”

Д. Золотухін: Євроатлантична інтеграція є пріоритетом розвитку держави

27 вересня 2018 року заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін взяв участь у роботі 15-ї Асамблеї Громадської Ліги Україна-НАТО.   Продовжити читання “Д. Золотухін: Євроатлантична інтеграція є пріоритетом розвитку держави”

МІП презентувало соціальний проект до Дня захисника України «Запроси мене з війни»

25 вересня 2018 року у прес-центрі Кабінету Міністрів України відбулася презентація соціального проекту «Запроси мене з війни» до Дня захисника України. Проект ініціювало Міністерство інформаційної політики України для популяризації Збройних сил та психологічної реабілітації українських воїнів.  Продовжити читання “МІП презентувало соціальний проект до Дня захисника України «Запроси мене з війни»”

Журнал БізнесWoman виступив інформаційним партнером форуму «Rich Woman»

4-5 жовтня у Києві проходив інвестиційний та освітній форум «Rich Woman» («Багата Жінка»), основною аудиторією якого стануть українські жінки, що прагнуть досягти фінансової незалежності та навчитися жити з любов’ю до себе. Проводить такий масштабний і пізнавальний захід одна із найвідоміших тренерів з інвестицій, відома у всьому світі спікер Кім Кійосакі та її команда «Rich Woman».  Продовжити читання “Журнал БізнесWoman виступив інформаційним партнером форуму «Rich Woman»”

Як вибрати пальто за типом фігури: правила і поради

Гарне пальто повинно бути присутнім у гардеробі кожної дівчини, однак потрібно враховувати деякі нюанси. Наприклад, жіночне приталене пальто не буде виглядати зі спортивними туфлями, а просторий асиметричний або прямокутний варіант може не поєднуватися з сукнями та спідницями. При виборі пальта також враховуй свій кольоротип і пору року, в яку ти збираєшся носити пальто.  Продовжити читання “Як вибрати пальто за типом фігури: правила і поради”

Презентація Мистецького проекту Руслана Теліпського «Монументальна Шевченкіана» в Греції

Асоціація української діаспори в Греції “Українсько-Грецька Думка”, у співпраці із українською церковною громадою міста Афіни, сердечно запрошує на зустріч з мандрівником-шевченкознавцем, автором мистецького проекту «Монументальна Шевченкіана» – Русланом Теліпським. Патріотичний захід на тему Шевченка і його монументальної спадщини відбудеться в Афінах у неділю, 7 жовтня 2018 р. о 12:00 год., у нижній залі греко-католицької церкви Св. Трійці, що на вул. Ахарнон, 244-246, яку ґречно надає Українська греко-католицька парафія Св. Миколая.  Продовжити читання “Презентація Мистецького проекту Руслана Теліпського «Монументальна Шевченкіана» в Греції”

Не тільки для волосся: як використовувати безбарвну хну в догляді за шкірою обличчя

Хна – справжня панацея, адже за допомогою цього цілющого порошку можна не тільки пофарбувати волосся і підлікувати шевелюру, але і привести в порядок шкіру обличчя. Безбарвна хна відома багатьом як протизапальний засіб, який добре живить, очищає, відновлює і навіть відбілює шкіру. Також хна є протигрибковим засобом, яке має антибактеріальну дію.  Продовжити читання “Не тільки для волосся: як використовувати безбарвну хну в догляді за шкірою обличчя”

Молодь Південної Кореї зібрала 150 тисяч листів з вимогою об’єднати півострів і підтримати міжнародний закон про припинення війн

З 17 по 19 вересня близько 2000 представників з різних верств суспільства, таких як політичні та релігійні лідери, жіночі і молодіжні організації, експерти освіти і ЗМІ, відвідали Південну Корею для участі в Саміті світу HWPL 2018. Продовжити читання “Молодь Південної Кореї зібрала 150 тисяч листів з вимогою об’єднати півострів і підтримати міжнародний закон про припинення війн”

Як носити спідницю восени: 15 модних образів для будь-якої погоди

Настання осінньо-зимового сезону трохи ускладнює нам вибір красивого і стильного лука. Особливо, коли за вікном погода змінюється зі швидкістю світла, складно підібрати відповідний образ. Але що явно буде доречним за будь-якої погоди – це модна спідниця. А які спідниці носити восени 2018 і з чим їх поєднувати в образі – ти можеш прочитати нижче.  Продовжити читання “Як носити спідницю восени: 15 модних образів для будь-якої погоди”