Ганна Крисюк: «Українська діаспора – основний лобіст України у світі»

Діаспора – це розселення частини етносу поза межами своєї країни чи етнічної території. Основною причиною формування української діаспори були міграції населення за межі України, зумовлені в основному економічними та політичними причинами.  Продовжити читання “Ганна Крисюк: «Українська діаспора – основний лобіст України у світі»”

Zoltan Horvath відкрив представництво угорської компанії «East West Mentor» в Україні

У Києві відкрили представництво угорської компанії «East West Mentor», власником якої є угорський бізнесмен, представник ТППУ в Угорщині Zoltan Horvath.   Продовжити читання “Zoltan Horvath відкрив представництво угорської компанії «East West Mentor» в Україні”

Ганна Крисюк зустрілась з молоддю Мінінформполітики України

Засновниця журналу «БізнесWoman» Ганна Крисюк провела зустріч з активом студентської ради міністерства інформаційної політики України. Продовжити читання “Ганна Крисюк зустрілась з молоддю Мінінформполітики України”

Книгу Ганни Крисюк з автографом Роберта Кійосакі продали за 9 тис. гривень

У вівторок, 19 грудня, в Колонній залі КМДА до Дня святого Миколая відбувся благодійний аукціон, на якому продавали речі українських зірок. Організатори збирали гроші на лікування онкохворих діток. Продовжити читання “Книгу Ганни Крисюк з автографом Роберта Кійосакі продали за 9 тис. гривень”