10 секретів краси від Елізабет Тейлор

Елізабет Тейлор – актриса, що входить в список найбільших зірок кіно, триразова володарка премії «Оскар», чудова жінка, чиєю красою захоплюються і по сей день.  Продовжити читання “10 секретів краси від Елізабет Тейлор”

Катерина Флекман: “Українському медіа-простору потрібний позитивний контекст”

 Катерина Флекман, співзасновник інформаційної агенції “Журналіст” (www.journalist.today Продовжити читання “Катерина Флекман: “Українському медіа-простору потрібний позитивний контекст””

Марина Йовбак: “Весна – пора оновлення та розквіту”

Весна! Весна! Нарешті.. Сонечко, квіти, тепло, радість та гарний настрій! Це період оновлення, коли хочеться все і відразу: діяти, творити і дихати на повні груди!..  І це саме той період, коли ми, жінки, хочемо бути гарними та привабливими.   Продовжити читання “Марина Йовбак: “Весна – пора оновлення та розквіту””

Як відростити довге волосся: маски для росту волосся

Існує безліч народних методів стати власницею красивого, довгого волосся. Найлегший − наростити густі локони в салоні. Але якщо ваша мета відростити своє довге волосся, а окрім цього – подарувати їм здоров’я і силу, то кращим способом досягти результату стане комплексний догляд, який включає безліч чинників і правил.   Продовжити читання “Як відростити довге волосся: маски для росту волосся”

Ірина Верещук: “Маємо творити енергію, яка потрібна Україні”

Ірина  Верещук, президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень і консенсусних практик.   Продовжити читання “Ірина Верещук: “Маємо творити енергію, яка потрібна Україні””

Український бурштин дивує світ

Соціальна активність та відповідальність Галини Симхи безпосередньо пов’язана з її громадською діяльністю, оскільки ще у 2000 році вона дула обрана Президентом Українського соціолого-освітнього жіночого центру Громадського об’єднання «Центр «УСОЖ». Основна мета діяльності центру – це підняття статусу Української  Жінки в суспільстві, її формування у бізнесі, допомога у розвитку власного бізнесу (в т.ч. на основі грантів фонду «Відродження»).   Продовжити читання “Український бурштин дивує світ”

Вікторія Ліснича: “Кожен українець повинен працювати на національний інтерес”

Вікторія Ліснича, Президент Міжнародної дипломатичної ради в Україні.    Продовжити читання “Вікторія Ліснича: “Кожен українець повинен працювати на національний інтерес””

21 травня відбудеться форум “Медіа та Технології для належного врядування”

21 травня у м. Київ в UNIT City відбудеться Міжнародний Цифровий Форум для Громадянського Суспільства: Медіа та Технології для належного врядування.   Продовжити читання “21 травня відбудеться форум “Медіа та Технології для належного врядування””

Міжнародна діяльність голови МФО «Співпраця Україна – Діаспора»

Новий 2018 рік народний депутат України Дмитро Лубінець розпочав з прийому поважних гостей з Бельгії, Чехії та Польщі, які прибули на «II Міжнародний зимовий бал для дітей з особливими потребами», що проходив у Волновасі 12 січня.   Продовжити читання “Міжнародна діяльність голови МФО «Співпраця Україна – Діаспора»”

У Києві відбулось дипломатичне прийняття «Українські амазонки»

У столичному Мистецькому арсеналі відбувся етнопоказ до Дня вишиванки. Моделями на ньому стали жінки, які воюють на Сході країни.  Продовжити читання “У Києві відбулось дипломатичне прийняття «Українські амазонки»”

Новий препарат EnergyWoman презентовано в Solva Resort & SPA

Вперше препарат молодості і енергії на собі випробувала генеральний директор журналу БізнесWoman Ганна Крисюк. Даний засіб виготовлений фітотерапевтом Євгеном Батюком на замовлення журналу БізнесWoman.   Продовжити читання “Новий препарат EnergyWoman презентовано в Solva Resort & SPA”

ARTKIDS – творчий захід для юних художників

18 лютого в Центрі сучасного мистецтва М17 відбувся Благодійний творчій захід для юних художників ARTKIDS. Організаторами заходу виступили: громадський діяч, засновниця 1-го блог-журналу LuckyUkraine Олеся Тарасенко, куратор проекту Альона Кириченко та меценат, засновниця I live café та I live centre Лілія Олійник. Продовжити читання “ARTKIDS – творчий захід для юних художників”

Аліна Скоморохова – леді, яка має перевагу на “чоловічому полі”

Цього року спеціалізоване металургійне переробне підприємство «Тін Імпекс», одне з найбільших у Західному регіоні, святкуватиме ювілей: 20 років з дати заснування.   Продовжити читання “Аліна Скоморохова – леді, яка має перевагу на “чоловічому полі””

Zoltan Horvath: “Українська жінка – особливий феномен”

23 квітня 2018 року в Києві відбувся ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018».   

Головною ідеєю форуму стало показати приклад успішних жінок у бізнесі та дипломатії, продемонструвати можливості жіночої співпраці та взаємодопомоги. Продовжити читання “Zoltan Horvath: “Українська жінка – особливий феномен””

28 квітня відбудеться дипломатичний гольф-турнір «Diplomatic Golf Cup 2018»

Вже цієї суботи, 28  квітня,  на території гольф-клубу «GolfStream» буде проведено дипломатичний гольф-турнір «Diplomatic Golf Cup 2018».   Продовжити читання “28 квітня відбудеться дипломатичний гольф-турнір «Diplomatic Golf Cup 2018»”

Угорського бізнесмена Золтана Хорвата призначено офіційним представником ТППУ в Угорщині

19 квітня у Києві відбулось засідання президії Торгово-Промислової Палати України на якому розглянули ряд питань, серед яких призначення торгових представників української палати в країнах Угорщини – Золтана Хорвата  та Федеративної Республіки Нігерії – Недригайло Олени. Продовжити читання “Угорського бізнесмена Золтана Хорвата призначено офіційним представником ТППУ в Угорщині”