Наталія Нетовкіна відвідала офіс компанії East West Mentor UA

Ранок у компанії East West Mentor UA розпочався із приємної і цікавої зустрічі з Наталією Нетовкіною, засновницею ювелірного дому Zarina, президентом ГО «Ділові українські жінки», організатором багатьох соціальних і молодіжних проектів.   Продовжити читання “Наталія Нетовкіна відвідала офіс компанії East West Mentor UA”

З чим носити джинсову спідницю на гудзиках?

Спідниці з деніму, які спереду застібаються на ряд гудзиків, були в моді в 80-х і 90-х, і довгий час всі вважали, що ця модель спідниць безнадійно застаріла.  Продовжити читання “З чим носити джинсову спідницю на гудзиках?”

Zoltan Horvath зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні

Власник компанії East West Mentor Zoltan Horvath зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні Ерном Кешкеном.

У ході розмови обговорено ситуацію українсько-угорських відносин та налагодження взаємодії і співпраці у напрямку бізнесу і соціальних проектів на найближчий час з компанією East West Mentor UA.

Природний макіяж – як зробити натуральний макіяж

Природний макіяж – як зробити натуральний макіяж? Візажисти запевняють, що добрим є той макіяж, який максимально наближений до природного.  Продовжити читання “Природний макіяж – як зробити натуральний макіяж”

Зачіски з хусткою: 10 модних укладок на літо

Щоб урізноманітнити свою зачіску і образ в цілому не обов’язково кардинально міняти стиль. Досить лише додати невеликий акцент у вигляді аксесуара, який ідеально зробить будь-який образ яскравіше і ефектніше.  Продовжити читання “Зачіски з хусткою: 10 модних укладок на літо”

Як отримати міжнародні сертифікати якості продукції?

Як отримати міжнародні сертифікати якості продукції? Які сьогодні Євростандарти для експортування продукції? Чому Європа відмовляється від українського м’яса?  Продовжити читання “Як отримати міжнародні сертифікати якості продукції?”

Руслана: “100% відновлюваної енергії в Україні – це реально!”

Чи замислювались ви про власну енергетичну незалежність? Про примусові «космічні» тарифи на енергію? Про можливості нових технологій в галузі виробництва енергії?  Продовжити читання “Руслана: “100% відновлюваної енергії в Україні – це реально!””

Компанія “East West Mentor UA” підписала угоду про співпрацю з ПАТ АКБ Індустріалбанк

Директор компанії “East West Mentor UA” Ганна Крисюк підписала договір про співпрацю з ПАТ АКБ Індустріалбанк, в особі першого заступника голови правління – Віталія Романчукевича.   Продовжити читання “Компанія “East West Mentor UA” підписала угоду про співпрацю з ПАТ АКБ Індустріалбанк”

Ганна Крисюк: «Українська діаспора – основний лобіст України у світі»

Діаспора – це розселення частини етносу поза межами своєї країни чи етнічної території. Основною причиною формування української діаспори були міграції населення за межі України, зумовлені в основному економічними та політичними причинами.  Продовжити читання “Ганна Крисюк: «Українська діаспора – основний лобіст України у світі»”

Як уникнути зневоднення організму

Коли на вулиці спекотна погода, то помітно підвищується ризик появи такого небезпечного для здоров’я стану, як зневоднення. До його появи схильні більшість людей, оскільки згідно зі статистикою, яку мають фахівці, переважна кількість людей по всьому світу не вживають воду в оптимальній кількості.  Продовжити читання “Як уникнути зневоднення організму”

Destinations.Ukraine об’єднав дипломатів та бізнес для обговорення перспектив розвитку Львівського регіону

28 червня 2018 року Edipresse Media спільно з посольством Швейцарії в Україні при підтримці Спілки Українських Підприємців (СУП) провів урочисте прийняття для бізнес та дипломатичної еліти України та Львівського регіону. Захід проходив на території мальовничого готелю “Citadell Inn” Hotel & Resort у Львові.  Продовжити читання “Destinations.Ukraine об’єднав дипломатів та бізнес для обговорення перспектив розвитку Львівського регіону”

У Києві відбувся Українсько-китайський економічний форум

Представники компанії East West Mentor UA Ганна Крисюк та Simon Balazs відвідали Українсько-китайський економічний форум: Перспективи співпраці в рамках ініціативи «Один пояс-один шлях», який сьогодні проходить в Києві на базі Торгово-промислової палати України / Ukrainian CCI.  Продовжити читання “У Києві відбувся Українсько-китайський економічний форум”

У Львові відбудеться конференція “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА – Енергія для миру та демократії”

Німецько-українська конференція “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА – Енергія для миру та демократії” збере кращих міжнародних фахівців!  Продовжити читання “У Львові відбудеться конференція “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА – Енергія для миру та демократії””

Плаття в смужку: як і з чим його можна носити?

Переможний хід смугастого принта по подіумах і гардеробах стильних дівчат триває – тому нам не залишається нічого іншого, як розповісти про те, з чим носити плаття в смужку.  Продовжити читання “Плаття в смужку: як і з чим його можна носити?”

7 липня у Каневі відкриється Міжнародний економічно-гуманітарний форум Ukrainian ID

7 липня в Каневі вперше відкриється Міжнародний економічно-гуманітарний форум Ukrainian ID, ініціатором якого виступив Фонд гуманітарного розвитку України. Cеред головних цілей заходу: залучення до України, та зокрема Канева, міжнародних інвесторів.  Продовжити читання “7 липня у Каневі відкриється Міжнародний економічно-гуманітарний форум Ukrainian ID”

Угорець з українським корінням Zoltan Horvath створює мости дружби між Україною і Угорщиною

Нещодавно угорський бізнесмен і представник ТППУ В Угорщині Zoltan Horvath  відкрив в Україні представництво своєї компанії «East West Mentor UА» та презентував нові можливості для співпраці в напрямку бізнесу між Україною та Угорщиною.  Продовжити читання “Угорець з українським корінням Zoltan Horvath створює мости дружби між Україною і Угорщиною”

Zoltan Horvath розповів про діяльність “East West Mentor”

Навесні у Києві відкрили представництво угорської консалтингової компанії «East West Mentor», власником якої є угорський бізнесмен, представник Торгово-промислової палати України в Угорщині Золтан Хорват.     

“Журналіст” поспілкувався із паном Хорватом та дізнався, чим займатиметься його компанія в Україні. 

«East West Mentor» – це міжнародна компанія, яка базується у двох країнах. Наша кінцева мета – налагодити тісні економічні відносини між Україною та Угорщиною, а також розширити можливості співпраці у різних сферах бізнесу. Крім того, цього року навесні президент Торгово-промислової палати України запропонував мені стати їхнім почесним послом на території Угорщини. Усе це може зміцнити дипломатичні відносини між двома державами – Україною та Угорщиною. Менталітет наших країн різний – це цілком нормально, але, разом з тим, ми – сусіди. В обох державах люди відкриті до чогось нового не лише у галузі економіки та дипломатії, але і в соціальній сфері», – зауважив Золтан Хорват.

На його думку, українській економіці є куди розвиватися, але важливо, щоб держава підтримувала цей напрямок, зокрема, вводила нові інвестиції. Тому, на думку Хорвата, в нашій країні треба створити умови, щоб іноземні, європейські компанії не боялися інвестувати в Україну.
Більше про це дивіться в інтерв’ю угорського бізнесмена Золтана Хорвата на сайті «Журналіста».

 

Джерело

В полоні у ідеалу: як пізнати і полюбити своє тіло

Частіше стійте перед дзеркалом

Дзеркало – це особливий психологічний інструмент, який дозволяє нам побачити себе очима іншої людини. Встаньте перед відображенням і замість того, щоб, за традицією, почати відзначати всі недоліки, сконцентруйтеся на тих частинах тіла, які вам дійсно дуже подобаються в собі. Оцініть свої достоїнства, розгляньте їх уважно, милуйтеся ними і навчіться пишатися і захоплюватися цими перевагами.  Продовжити читання “В полоні у ідеалу: як пізнати і полюбити своє тіло”

У нерухомості кризи не буває

Саме так вважають управляючі партнери “Business Realty Group” Матяш Олексій та Решетніков Максим, які завітали до офісу консалтингової компанії “East West Mentor UA” і презентували свої проекти для представників бізнесу, пов`язані з ріелторськими послугами, роботою з бізнес-центрами та новими телепроектами.   Продовжити читання “У нерухомості кризи не буває”

Сергій Татусяк відвідав офіс компанії “East West Mentor UA“

Яку грантову підтримку надає сьогодні Європа у напрямку бізнесу, самоврядування та обміну досвідом для України і Угорщини? Це та інше нещодавно було обговорено на зустрічі в офісі “East West Mentor UA“ з головою МГО «Україна -Польща-Німеччина» та Єврорегіону «Дністер» Сергієм Татусяком.   Продовжити читання “Сергій Татусяк відвідав офіс компанії “East West Mentor UA“”

Кава без шкоди: скільки чашок можна пити в день?

Для багатьох сучасних людей кава є не просто напоєм, а синонімом до слова «життя», бо рідко працівник офісу здатний уявити собі існування без еспресо, капучіно або латте.   Продовжити читання “Кава без шкоди: скільки чашок можна пити в день?”