10 правил успішної жінки

Михайло Лабковський – практикуючий психолог з 30-річним стажем, а останні 20 років ще й теле- і радіоведучий. Його лекції більше схожі на публічні консультації. Він абсолютно впевнений, що жити потрібно так, щоб було приємно; а щоб було приємно, робити потрібно тільки те, що хочеться, а чого не хочеться – не робити. І сам він так живе.  Продовжити читання “10 правил успішної жінки”

31 країна стала учасником заснування глобальної мережі ЗМІ за мир

2-а конференція зі створення глобальної мережі ЗМІ з питання побудови миру: Міжнародне співтовариство ЗМІ за мир, «Мирна ініціатива».  Продовжити читання “31 країна стала учасником заснування глобальної мережі ЗМІ за мир”

5 основних психологічних потреб чоловіка

1. Він – РОЗУМНИЙ

В той час, коли жінка потребує компліментів для підтвердження своєї краси, вроди й усього, що робить, чоловік має потребу визнання і позитивної оцінки своїх інтелектуальних здібностей. ВІН – геній. І жінка повинна віддзеркалювати його геніальність: зауважувати навіть його міні-досягнення, підтримувати словами «я вірю в тебе», «у тебе все вийде».  Продовжити читання “5 основних психологічних потреб чоловіка”

Що надіти в офіс восени: 10 безпрограшних варіантів на кожен день

Настала осінь, а це означає, що прийшов час експериментувати. Багатошаровість, яскраві кольори і фактурність вітаються восени в офісному стилі. Тому, якщо у тебе стоїть завдання вибрати цікаве, але в той же час ділове вбрання, яке відповідає дрес-коду, читай наші модні поради.   Продовжити читання “Що надіти в офіс восени: 10 безпрограшних варіантів на кожен день”

Віктор Ющенко: Сьогодні ми маємо не чекати московського миру, а визволяти державу

У Південній Кореї, у місті Косон, завершився п’ятий Балто-Чорноморський форум, проінформувала «Міжнародна організація жінок України (МОЖУ)» на своїй сторінці у Facebook. Як зазначило джерело, захід відбувся у палаці Миру.  
Продовжити читання “Віктор Ющенко: Сьогодні ми маємо не чекати московського миру, а визволяти державу”

В Івано-Франківську відкрито новий косметологічний кабінет

Днями в Івано-Франківську Тарас Анна Володимирівна – лікар-косметолог з вищою медичною освітою відкрила власний косметологічний кабінет.  Продовжити читання “В Івано-Франківську відкрито новий косметологічний кабінет”

Ганна Крисюк отримала Сертифікат Посла миру IWPG

Українська делегація, до складу якої входять багато високопосадовців, політиків, громадських діячів, а також власниця журналу БізнесWoman, засновниця Міжнародного об`єднання жінок українок – Ганна Крисюк відвідала Міжнародний саміт миру, який проходитиме в Кореї з 17 по 21 вересня 2018 року і організатором якого є HWPL.  Продовжити читання “Ганна Крисюк отримала Сертифікат Посла миру IWPG”

Випадіння волосся: 7 продуктів, які допоможуть тобі врятувати зачіску

Проблема випадіння волосся стосується не тільки чоловіків середнього віку, а й молодих дівчат. Випадіння волосся відбувається не тільки після фарбування локонів або під час використання гелів і стайлингів, але і за нестачі вітамінів і мінералів в організмі. Найчастіше випадіння волосся приходить на весну і осінь, коли організму не вистачає вітамінів. Які продукти варто включити до  щоденного раціону, щоб зупинити випадіння волосся?  Продовжити читання “Випадіння волосся: 7 продуктів, які допоможуть тобі врятувати зачіску”

5 шкіряних речей, які повинні бути в твоєму гардеробі восени

Шкіряні речі по праву називають універсальним матеріалом на всі часи. Тепер гардероб кожної дівчини не обходиться без цього модного матеріалу. В цьому році восени стилісти пропонують додавати одяг зі шкіри в діловий, повсякденний або вечірній образ. Які речі зі шкіри повинні переважати в твоєму осінньому гардеробі, читай у нашому огляді.  Продовжити читання “5 шкіряних речей, які повинні бути в твоєму гардеробі восени”

Is Ukrainian fatigue flying over Brussels?

Discussions about Ukrainian fatigue in the European Union are heard every time louder from various places. From one side, all EU’s efforts to stop the war in Eastern Ukraine did not bring the bloodshed to an end. So painful for its own economy sanctions, political conflict with Russia and diplomatic Minsk peace agreements did not bring huge changes. Now, European media do not transmit any information about further deaths in Donbass. From the other side, it is already visible for everybody, that Ukrainian government does not try much to eradicate corruption and to reform the country.  Продовжити читання “Is Ukrainian fatigue flying over Brussels?”

Олена Артюхова: “Знаючи свій психотип, ви можете розкрити свій потенціал та формулу щастя”

Олена Артюхова, бізнес-тренер MBTI, юрист-адвокат, член міської колегії адвокатів, власник та ко-інвестор багатьох бізнесів.  Продовжити читання “Олена Артюхова: “Знаючи свій психотип, ви можете розкрити свій потенціал та формулу щастя””

Олена Ященко про вирощування органічних конопель в Україні

Олена Ященко, адміністративний директор агрокомпанії «Зоря», керівник проекту з вирощування органічних конопель.  Продовжити читання “Олена Ященко про вирощування органічних конопель в Україні”

Запрошуємо приєднатись до White Design Promenade

12 жовтня в Парку ім. Тараса Шевченка, за підтримки КМДА та Посольства Іспанії, відбудеться щорічний Білий бал – White Design Promenade. Захід, який відкриє свої двері для творчої та бізнес спільноти, представників істеблішменту та громадськості. Організатор події – компанія Seven IDMG.  Продовжити читання “Запрошуємо приєднатись до White Design Promenade”

У Брюсселі відбудеться щорічна GR-Конференція

11-12 жовтня відбудеться щорічна GR-Конференція, цього року вона відбудеться в Брюсселі. Де будуть брати участь GR-спеціалісти міжнародних та локальних компаній, профільних асоціацій та професійних об’єднань, депутати Європейського парламенту, політичні експерти. Запрошуємо Вас стати частиною нашої GR-спільноти.   Продовжити читання “У Брюсселі відбудеться щорічна GR-Конференція”

Zoltan Horvath: “Угорщина і Україна відкриті до покращення торгівельних зв’язків між собою”

Україна бачить своє майбутнє у тісному партнерстві з Європейським Союзом. Економічна співпраця через інвестиції, спільні українсько-європейські компанії, відкриття європейських фірм в Україні є важливими кроками на шляху до політичної інтеграції. Продовжити читання “Zoltan Horvath: “Угорщина і Україна відкриті до покращення торгівельних зв’язків між собою””

Команда “East West Mentor UA” здобула перемогу у першому матчі «Маракана Ліга 2018/2019»

Здоровий спосіб життя – це запорука успіху людини і компанії “East West Mentor UA”.  Продовжити читання “Команда “East West Mentor UA” здобула перемогу у першому матчі «Маракана Ліга 2018/2019»”

В Івано-Франківську відбувся Сніданок «Анатомія кохання» з неодруженим мільйонером

8 вересня 2018 року в Івано-Франківську відбувся Сніданок «Анатомія кохання» з неодруженим мільйонером.  Продовжити читання “В Івано-Франківську відбувся Сніданок «Анатомія кохання» з неодруженим мільйонером”

БК «Magasépítő ’99 Kft» запрошує український будівельний бізнес до співпраці

Угорська будівельна компанія “Magasépítő ’99 Kft” заснована у січні 2005 року.  Від року свого заснування і до сьогодні компанія значно виросла, а її діяльність постійно розширюється завдяки вимогам і можливостям.  Продовжити читання “БК «Magasépítő ’99 Kft» запрошує український будівельний бізнес до співпраці”

Оксана Драган: “Мрію зробити найкращу у світі ляльку”

Оксана Драган, власниця магазину «Творча майстерня ДекоЛад» (м.Львів), голова ГО «Арт розвиток Гніздичівської громади», директор-засновник  Гніздичівської дитячої музичної школи.  Продовжити читання “Оксана Драган: “Мрію зробити найкращу у світі ляльку””

Вікторія Арнаутрова: «ВПРОВАДЖЕННЯ ҐЕНДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ – НЕ ДАНИНА МОДІ, ЦЕ ВИМОГА ЧАСУ…»

Вікторія АРНАУТОВА, радник командувача Національної гвардії України.  Продовжити читання “Вікторія Арнаутрова: «ВПРОВАДЖЕННЯ ҐЕНДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ – НЕ ДАНИНА МОДІ, ЦЕ ВИМОГА ЧАСУ…»”