Ганна Крисюк зустрілась з ректором Київського кооперативного інституту бізнесу і права Тетяною Камінською

Організатор міжнародного жіночого форуму “БізнесWoman2018” Ганна Крисюк зустрілась з ректором Київського кооперативного інституту бізнесу і права Тетяною Камінською. Продовжити читання “Ганна Крисюк зустрілась з ректором Київського кооперативного інституту бізнесу і права Тетяною Камінською”

Вшанування лауреатів 22-ї загальнонаціональної програми «Людина Року-2017»

14 березня в одному з найпопулярніших і найреспектабельніших ресторанів столиці «Альмондо» відбувся прийом на честь лауреатів 22-ї загальнонаціональної програми «Людина року-2017». Ця подія традиційно є своєрідним «pre-party» щорічної урочистої церемонії. Продовжити читання “Вшанування лауреатів 22-ї загальнонаціональної програми «Людина Року-2017»”

Компанія «ТІН ІМПЕКС» виступає партнером бізнес-форуму «БізнесWoman2018»

23 квітня у Києві відбудеться ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWoman2018».

Компанія «ТІН ІМПЕКС» вже другий рік поспіль виступає партнером даного заходу та підтримує жіночу ініціативу, за що організатори висловлюють щирі слова вдячності директору Скомороховій Аліні Алімівній. Продовжити читання “Компанія «ТІН ІМПЕКС» виступає партнером бізнес-форуму «БізнесWoman2018»”

Представники оргкомітету бізнес-форуму «БізнесWoman2018» провели зустріч з керівництвом Державної служби зайнятості

Відбулась зустріч представників оргкомітету міжнародного жіночого бізнес-форуму «БізнесWoman2018» з керівництвом Державної служби зайнятості на предмет співпраці по проведенні жіночого форуму та проведенні наймасштабнішої  міжнародної ярмарки вакансій в день форуму на який матимуть можливість попасти всі бажаючі. Продовжити читання “Представники оргкомітету бізнес-форуму «БізнесWoman2018» провели зустріч з керівництвом Державної служби зайнятості”

Українка увійшла до переліку 12 творців змін ООН для жінок

Львів’янка Любов Максимович, яка очолює ГО “Центр Жіночі перспективи”, увійшла до переліку з 12 творців змін ООН, які працюють задля розширення можливостей жінок у Євразії.

Відповідний список опублікований на офіційному сайті офісу Програми розвитку ООН у Європі та Центральній Азії. 

“Ми ніколи не переставали переконувати владу та медіа, що насильство в сім’ї, торгівля людьми та відсутність жінок у процесі прийняття рішень є дуже важливими питаннями. Протягом останніх 15 років ми досягли значного прогресу, і це не було б можливим без голосу українського громадянського суспільства”, – сказала Максимович.

Зазначається, що загалом до переліку увійшло 12 представниць різних країн Євразії. Створення списку разом з історіями обраних жінок відбувається за ініціативи Програми розвитку ООН для заохочення інших людей ставати ініціаторами змін у суспільстві.

Довідка. Громадська організація “Центр Жіночі перспективи” зареєстрована у квітні 1998 року. Її діяльність спрямована на впровадження ґендерної політики в Україні, зменшення рівня насильства, підвищення конкурентноздатності жінок на ринку праці та просування їх на рівень прийняття рішень в Україні. ГО стала однією з перших неурядових організацій, яка підняла проблему торгівлі людьми. Фонд працює для того, щоб права жодної жінки в Україні не порушувалися.

Джерело