Ганна Крисюк зустрілась з ректором Київського кооперативного інституту бізнесу і права Тетяною Камінською

Організатор міжнародного жіночого форуму “БізнесWoman2018” Ганна Крисюк зустрілась з ректором Київського кооперативного інституту бізнесу і права Тетяною Камінською. Продовжити читання “Ганна Крисюк зустрілась з ректором Київського кооперативного інституту бізнесу і права Тетяною Камінською”

Компанія «ТІН ІМПЕКС» виступає партнером бізнес-форуму «БізнесWoman2018»

23 квітня у Києві відбудеться ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWoman2018».

Компанія «ТІН ІМПЕКС» вже другий рік поспіль виступає партнером даного заходу та підтримує жіночу ініціативу, за що організатори висловлюють щирі слова вдячності директору Скомороховій Аліні Алімівній. Продовжити читання “Компанія «ТІН ІМПЕКС» виступає партнером бізнес-форуму «БізнесWoman2018»”

Представники оргкомітету бізнес-форуму «БізнесWoman2018» провели зустріч з керівництвом Державної служби зайнятості

Відбулась зустріч представників оргкомітету міжнародного жіночого бізнес-форуму «БізнесWoman2018» з керівництвом Державної служби зайнятості на предмет співпраці по проведенні жіночого форуму та проведенні наймасштабнішої  міжнародної ярмарки вакансій в день форуму на який матимуть можливість попасти всі бажаючі. Продовжити читання “Представники оргкомітету бізнес-форуму «БізнесWoman2018» провели зустріч з керівництвом Державної служби зайнятості”

Угорська будівельна компанія “Magasépítő 99 kft” виступила генеральним партнером форуму “БізнесWoman2018”

23 квітня 2018 року у м. Києві відбудеться ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018». Продовжити читання “Угорська будівельна компанія “Magasépítő 99 kft” виступила генеральним партнером форуму “БізнесWoman2018””

Триває реєстрація учасників на ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018»

1-го березня стартувала реєстрація учасників на ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018», яка триватиме до 20-го березня 2018 р.

Продовжити читання “Триває реєстрація учасників на ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018»”