Ukrainian English

Новий 13-ий випуск журналу БізнесWOMAN

Дорогі читачі нашого журналу! Сьогодні «БізнесWoman» переступив трирічний рубіж з дня виходу першого номера. Сподіваємось, що за цей час ми зуміли відчути Ваші потреби, смаки та забезпечили Вам естетичну насолоду від перегляду наших матеріалів. Кожний новий номер - це неабиякі зусилля, доцільна стратегія, створення потужних можливостей та розвиток нових ідей. Кожна розмова - це цінна точка зору. Кожна стаття – це специфічний адреналін та поштовх до дій.

 

Цікава інформація – це насамперед актуальна інформація. Тож перше, що хочемо донести,- це свіжість та перевіреність фактів. Для цього йдемо в ногу із часом та намагаємося не відставати від життєвого потоку. Ми стараємося знайомити кожного з Вас лише із важливими та ексклюзивними джерелами. Перед усім нас цікавить імідж України на світовій арені, її співпраця на міжнародному рівні, внутрішня та зовнішня політика. Як Ви помітили, значну увагу приділяємо соціальним проектам, до участі в яких ми стабільно долучаємося. Та, крім того, отримуємо підтримку в їхній реалізації від іноземних партнерів.

 

Редакція журналу прагне ознайомити Вас із непересічними особистостями, які здатні поділитися рецептами свого успіху та відкрити секрет вдалої життєвої позиції. Нам під силу зачерпнути інформацію із першочергових витоків та поспілкуватися віч-на-віч із «двигунами» українського та світового прогресу. Саме це коло тем широко висвітлене у сьогоднішньому номері.

 

Приємного нам спілкування на сторінках журналу!

З питань розміщення реклами та отримання журналу телефонуйте: (050) 663 01 32

 

0
0
0
s2sdefault

Наші партнери та клієнти